Kloubní výživa pro koně, psy a kočky

Od 6.7. do 16. 7. nebude z důvodu dovolené rozesíláno krmivo Fokker

Od 14. 7. do 19. 7. a od 28.7. do 5.8. nebude z důvodu dovolené rozesílána kloubní výživa a Immuneregen.


Děkujeme za pochopení a přejem všem krásné pohodové léto. ACTIVE ANIMAL

 

Nyní akce na Immuneregen 2+1 ZDARMA!!!

Do 24. 7. 2018

 

Dodáváme velmi kvalitní, účinnou, komplexní a zároveň přírodní kloubní výživu pro koně, psy i kočky v nejvyšší kvalitě za rozumné ceny. Některé zboží máme i o 40% levnější, než se nabízejí klasické již namíchané produkty s plnidly a barvivy. Můžete se podívat na porovnání (recenze) kloubní výživy a zhodnotit, jak výhodné je si pořídit kvalitu.

 

Proč si pořídit kloubní výživu koní a psů u Activeanimal?

Nabízíme čisté suroviny výživy kloubů pro koně, psy i kočky bez barviv, konzervantů a jiných dochucovadel, čímž dáváme důraz na pevné zdraví zvířat, kterým se naše výrobky podávají. Výživa kloubů pomocí surovin MSM, Kolagen, Chondroitin a Glukosamin je řešením prevence i aktuálních problémů např. artrózy kloubů u koní, psů i koček různých hmotností a stáří. Velmi doporučujeme podávat tento druh produktů kloubní výživy pro správný růst a vývoj kloubů u hříbat a štěňat. Suroviny jsou především na podporu uchování a výživu zdravých kloubů a chrupavek, zpevnění vazů, svalů i šlach,  zlepšení kvality srsti, kůže a kopyt u koňů, psů i koček.

 

Suroviny Activeanimal jsou levnější i o 40% v ceně než konkurenční  produkty (Alavis, Gelapony, Stride, Hyalutidin, ...) ve stejné kvalitě bez plnidel a barviv.

 

Velmi rádi Vám poradíme po telefonu nebo emailu. V sekci kontakt najdete tyto údaje.

 

Jak suroviny na výživu kloubů namíchat?

Namíchání směsi se provádí na základě tabulek dávkování a my doporučujeme, abyste si je prohlédli a zhodnotili, kolik daných surovin budete potřebovat pro vašeho koně, psa či kočičku, než u nás objednáte. Pokud nechcete počítat jednotlivé suroviny, máme je pro vás připravené v sadách, kde jsou již navážené ve vhodných poměrech.

 

Ke každé objednávce kloubní výživy a Immunovetu dárek zdarma. (Nevztahuje se na krmivo Fokker).