Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu je Romana Kapounová

Kontaktní osoba: Romana Kapounová
Adresa: Bendlova 280, Hradec Králové 8, 500 08
IČO: 459 845 14, reg. č.: CZ 801390-01

 

Po odeslání objednávky z našeho e-shopu  obdržíte během několika minut na Váš e-mail "Potvrzení o odeslání objednávky", pokud se tak nestane, informujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem, viz. kontakt.

 

Způsob platby a doprava:

 • Zboží po ČR bude zasláno  prostřednictvím České pošty nebo PPL
 • Zboží  na dobírku zaplatíte při převzetí zásilky dopravci nebo na poště, při platbě převodem bude zboží odesláno po připsání ceny objednávky na účet, převod platby může trvat až 3 pracovní dny.
 • Poštovné a balné účtujeme u České pošty ve výši 139,-Kč při platbě dobírkou, 105,-Kč při platbě převodem,u PPL ve výši 125,-Kč při platbě dobírkou, 95,-Kč při platbě převodem pokud je cena za objednávku 1.500,-Kč a více, poštovné a balné neúčtujeme.
 • Poštovné na Slovensko: Odesíláme pouze prostřednictvím PPL, poštovné a balné účtujeme ve výši 225,-Kč při platbě dobírkou, 190,-Kč při platbě převodem, pokud je cena za objednávku 1.800,-Kč a více, poštovné a balné neúčtujeme. Ceny účtujeme v Kč.
 • Doklad o zaplacení bude vždy přiložen ke zboží.
 • Zboží je možné vyzvednout a zaplatit osobně přímo u nás po předchozí dohodě e-mailem nebo telefonicky (viz. kontakt).
 • Ke každé objednávce obdržíte dárek pro vašeho čtyřnohého kamaráda ZDARMA , možnost výběru - pes, kůň, kočka (nevztahuje se na krmivo Fokker)

Dodací lhůta:

Pokud je zboží skladem, budeme se snažit odeslat ho co nejdříve, zpravidla do 2 dnů, nejpozději do 5 pracovních dnů. V případě, že by měla být dodací lhůta delší, budeme vás informovat.

 

Odstoupení od smlouvy

14-ti denní záruka vrácení peněz!

Aby pro Vás bylo nakupování v e-shopu opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. a poskytujeme 14-denní záruku vrácení peněz.

 

Podmínky vrácení peněz:

 • zboží musí být naprosto neporušené, neponičené, nepoužité a schopné dalšího prodeje
 • k zásilce musí být přiložen doklad o zaplacení, který Vám byl zaslán společně se zbožím
 • zboží odeslat běžným balíkem, popř. osobně doručit na naši adresu
 • v přiloženém dopise uveďte způsob, jakým chcete zaslat peníze za vrácené zboží
 • zákazník musí doručit zásilku do 14 dnů od obdržení zboží zpět na naši adresu

V případě vracení zboží NEPOSÍLEJTE zboží NA DOBÍRKU! Dobírky nepřebíráme!

Po obdržení a zkontrolování vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží na Váš účet, popřípadě poukázána složenkou (uveďte v průvodním dopise).

Zákonné vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů se NETÝKÁ osob jednajících v rámci obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

 

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

 • zboží se již nevyrábí nebo nedodává

V případě, že tato situace nastane, budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme s Vámi další postup (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, atp.).

 

Ochrana osobních údajů

Registrací v internetovém obchodu ACTIVE ANIMAL dává uživatel výslovný souhlas se zpracováním svých dobrovolně poskytnutých osobních údajů. ACTIVE ANIMAL, IČ 45984514, se tímto zaručuje, že veškeré informace poskytnuté uživatelem budou dále zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů.

 

Dodací podmínky pro krmivo Fokker

Vzhledem k umístění skladu krmiva mimo naši provozovnu, bude krmivo Fokker odesíláno a účtováno zvlášť. Dodací lhůta bude cca 10 dní. Poštovné za odeslání krmiva nebude účtováno.

Vše – suroviny i krmivo můžete zadat do jedné objednávky.

Dárky pro Vaše čtyřnohé kamarády budou přiloženy pouze k objednávce surovin, kloubní výživy…, k objednávkám krmiva Fokker se nevztahují.

 

Upozornění:

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544 - 545 zákon č. 40/1964 Sb.). Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazíkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 250Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Objednávku můžete stornovat bezplatně písemně (e-mailem) nebo telefonicky (viz. kontakt) do 12hod. od objednání.

 

 • Kupující má právo na mimosoudní řešení případných sporů z Kupní smlouvy s Prodávajícím v souladu s § 20d a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím České obchodní inspekce (www.coi.cz).
 • Kupující má rovněž právo zahájit mimosoudní řešení sporu on-line prostřednictvím evropské platformy pro řešení sporů on-line dostupné na webové stránce http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
 • Veškeré právní vztahy mezi Prodávajícím a Kupujícím se řídí právním řádem České republiky. Vztahy neupravené Kupní smlouvou či těmito obchodními podmínkami se řídí občanským zákonem a zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.