Akce 2+1 zdarma! Immuneregen pro psy a kočky 4Og

Záruka kvality a nezávadnosti

Zboží momentálně není určeno k prodeji.

Akce 2+1 zdarma! Immunovet pro psy a kočky 4Og

Akce prodloužena do 17. 1. 2019!

Immuneregen nyní nově jako IR = Imunita + regenerace je nový veterinární preparát z kategorie nutraceutik, který má díky svému složení silný imunostimulační, antimikrobiální, antioxidativní a protirakovinový efekt a širokou škálu účinku. Velice se osvědčil v oblasti chovů hospodářských zvířat, kde byly jeho účinky prokázány řadou odborných studií a prezentovány v mezinárodních prestižních odborných  veterinárních magazínech -Poultry Science a Journal of Animal Science. Nyní si nachází cestu i do světa hobby zvířat. Immunovet původně pochází z oblasti protirakovinového výzkumu v humánní sféře. Immunovet je patentovaný produkt, jeho výroba je též patentována.  Získává se složitou biotechnologickou metodou z fermentovaných pšeničných klíčků - zaneseno v European catalogue of feed materials.

 

Účinky Immunoregenu můžete pozorovat mj. v následujících oblastech:

Dermatitidy - rychlý nástup účinku, rychlý ústup svědivosti, znovuosrstění holých míst, možná alternativa kortikoidů - bez vedlejších škodlivých účinků, autoimunitní onemocnění - alergie, atopické ekzemy, úprava nadměrného línání, u nádorových onemocnění - snížení rizik tvorby recidiv, pozitivní efekt i u neoperabilních pacientů, u pacientů rezistentních na ATB, při zánětlivých i chronických onemocněních, pozitivní ohlasy u epileptických pacientů, celkové povzbuzení organismu a apetitu - zvýšení vitality u starých a oslabených zvířat,  oblast reprodukce - vyšší objem ejakulátu, vyšší počet spermií/lepší zabřezávání, průjmová a GIT onemocnění - rychlý nástup, efektivní i u pacientů rezistentních na klasickou léčbu.

 

JEHO POUŽITÍ U NEMOCNÝCH ZVÍŘAT:

Pro výrazné posílení imunity. Při kožních onemocněních - dermatitidy, ekzémy, včetně závažných forem (napomáhá znovuosrstění). Při svědivosti - lízání - změněných oblastí, jak u autoimunitních, tak i u onemocnění doprovázených pruritem;pooperačních ran. Účinný při průjmových onemocněních. Snižuje počet respiračních onemocnění. Při nákazových a zánětlivých onemocněních. Při nádorových onemocněních. Zkracuje dobu rekonvalescence po operacích (zejména v dutině břišní a na kostech)POUŽITÍ U ZDRAVÝCH ZVÍŘAT:

Zvyšuje celulární buněčnou odezvu po vakcinaci. Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva. Udržuje zdraví a vitalitu.Podporuje apetit. Pozitivní přínos v oblasti reprodukce. Zlepšuje vitalitu a lesk srsti. U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí.Zmírňuje dopad stresových situací.

Dávkování:

Psi 1g/10kg tělesné váhy/den, kočky 1g/zvíře/den, vmícháme do krmiva, nepodáváme ve voděurčené k napájení zvířat - nevytvoří homogenní roztok, má tendenci sedimentovat,
Prvních deset dní podávejte dvojnásobek denní dávky
S balením se dodává lžička - odměrka na 1g Immuneregenu

 

Vaše zvíře, či zvířata jsou zdravá, přemýšlíte, zda má smysl pro ně pořizovat tento preparát, pokud se zde píše především o jeho účinku na nemocná, oslabená, či stará zvířata?

I na naše zvířata má výrazný vliv nepříznivý dopad vnějšího prostředí, kterému jsme vystaveni. Proto doporučujeme podávat Immuneregen alespoň jednou, až dvakrát do roka, jako jednoměsíční preventivní kůru.

 

Složení:

Extrakt z pšeničných klíčků, fermentované
pivovarské kvasnice, spirulina.
Upozornění: Může obsahovat stopové množství lepku.
Analytické složky: Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %,
popeloviny 3,8 %, Ca 0,08 %, P 0,76 %, Cu 12,2 mg/kg,
Fe 79,2 mg/kg, Zn 89,7 mg/kg, Mn 83,9 mg/kg.

Immuneregen je 100% přírodní produkt, netoxický, vedlejší účinky nezjištěny

Skladujte v suchu, při běžné pokojové teplotě