Sada pro labradora proti zánětu kloubů - 1060g

Všechny složky v sadě pro Labradora proti zánětu kloubů jsou čisté suroviny ve farmaceutické a potravinářské kvalitě (určené pro lidskou spotřebu) - bez přidaných látek, neobsahují dochucovadla, barviva, aromata ani konzervační látky, splňují všechny podmínky nezávadnosti a vysoké kvality. Záruka kvality a nezávadnosti
695 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (24.01.2019)
Směs pro Labradora proti zánětu kloubů 800g

Suroviny v sadě  jsou návážené a zabalené každá zvlášť, pokud si přejete suroviny smíchat dohromady, uveďte to prosím v objednávce do poznámek. Děkujeme.

 

Akutní případy

 

Sada obsahuje více množství MSM proti bolesti a zánětu, je sestavena pro labradoské retrívry, kteří mají akutní problém, úraz nebo již chronické onemocnění kloubů a pohybového aparátu (artróza, dysplazie kyčelního kloubu DKK, dysplazie loketního kloubu DLK, luxace – vykloubení, osteochondróza OCD, spondylóza, výhřez a onemocnění meziobratlové ploténky....). Při poranění měkkých tkání – šlach, vazů, svalů a kůže a akutní luxace - vykloubení je vhodné podávat hlavně kombinaci kolagenu a MSM v poměru 2 díly kolagenu + 1 díl MSM

 

Doba podávání

 

Při úrazech a akutním onemocnění kloubů a pohybového aparátu doporučujeme podávat kloubní výživu po celou dobu léčby a rekonvalescence. Po ukončení léčby a rekonvalescence můžete přejít na preventivní dávkování "Sady navážených surovin pro kloubní výživu psů a koček" 2 x ročně po dobu minimálně 2 měsíců.

Senioři a psi s chronický onemocněním pohybového aparátu by měli výživu užívat nepřetržitě bez přestávek, pokud je to však pro majitele finančně náročné, je možné podávat sadu alespoň 2x ročně vždy do plného využívání (cca 3 měsíce)  a v mezidobí podávat samostatné MSM proti bolesti a zánětu v dávkování pro labradory 2 čajové lžičky denně.

 

Složení sady:

 

glukosamin sulfát: 200g

chondroitin sulfát: 60g
MSM: 350g
hydrol. kolagen: 450g
(celková hmotnost 1,06kg)

Po smíchání surovin  získáte kloubní výživu pro labradora na cca 100 dní

 

1dávka (10600mg -10,6g)´= 4 plné čajové lžička obsahuje:

glukosami sulfát: 2000  mg
chondroitin sulfát: 600 mg
MSM: 3500 mg
hydrol. kolagen: 4.500 mg

.

 

Způsob  podávání

 

Krmný doplněk. Kloubní výživa se podává denně do navlhčeného krmiva. Pokud dáváte přednost tekuté formě, můžete denní dávku před podáním rozpustit v troše vlažné vody.

Účinek chondroprotektivních látek se projevuje po cca 2 měsících užívání a působí ještě několik týdnů po jejich vysazení.

 

Doporučené dávkování pro labradora:

 

1 dávka = 4 plné čajové lžičky na den, dávku lze rozdělit na několik porcí za den, např. 2 lžičky ráno, 2 večer

Náhodné překročení doporučené denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko.

Nejedná se o dopingové látky, můžete je podávat i během celé sportovní sezóny.