IR Imunita a regenerace pro koně 450g

IR Imunita a regenerace je patentovaný produkt, jeho výroba je též patentována. Získává se složitou biotechnologickou metodou z fermentovaných pšeničných klíčků - zaneseno v European catalogue of feed materials. Záruka kvality a nezávadnosti
2065
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (02.03.2024)
Immuneregen pro koně


IR Imunita a regenerace, dříve Immuneregen je nový veterinární preparát z kategorie nutraceutik, který má díky svému složení silný imunostimulační, antimikrobiální, antioxidativní a protirakovinový efekt a širokou škálu účinku. Velice se osvědčil v oblasti chovů hospodářských zvířat, kde byly jeho účinky prokázány řadou odborných studií a prezentovány v mezinárodních prestižních odborných  veterinárních magazínech -Poultry Science a Journal of Animal Science. Nyní si nachází cestu i do světa hobby zvířat. Immunovet původně pochází z oblasti protirakovinového výzkumu v humánní sféře.

 

Účinky IR můžete pozorovat mj. v následujících oblastech:

Dermatitidy - rychlý nástup účinku, rychlý ústup svědivosti, znovuosrstění holých míst, možná alternativa kortikoidů - bez vedlejších škodlivých účinků, autoimunitní onemocnění - alergie, atopické ekzemy, úprava nadměrného línání, u nádorových onemocnění - snížení rizik tvorby recidiv, pozitivní efekt i u neoperabilních pacientů, u pacientů rezistentních na ATB, při zánětlivých i chronických onemocněních, pozitivní ohlasy u epileptických pacientů, celkové povzbuzení organismu a apetitu - zvýšení vitality u starých a oslabených zvířat,  oblast reprodukce - vyšší objem ejakulátu, vyšší počet spermií/lepší zabřezávání, průjmová a GIT onemocnění - rychlý nástup, efektivní i u pacientů rezistentních na klasickou léčbu.

 

POUŽITÍ U KONÍ:

Imunostimulační účinek
Zlepšuje metabolizmus a konverzi krmiva
Urychluje rekonvalescenci
Lesklejší srst, rychlejší línání
Zdravější kopyta
Zvýšení výkonu – není doping!
Snižuje projevy a následky stresu
Omezuje nadměrné pocení
Snižuje tvorbu kyseliny mléčné ve svalech
Lepší zabřezávání/připuštění
U hříbat: menší výskyt respiračních a zažívacích onemocnění,
menší výskyt recidivy

Použití Immuneregenu může významně snížit krmné dávky a veterinární náklady chovaných koní

 

Dávkování:

koně do 500kg 15g/den/zvíře
koně nad 500kg 20g/den/zvíře
hříbata 10g/den/zvíře

 

Vaše zvíře, či zvířata jsou zdravá, přemýšlíte, zda má smysl pro ně pořizovat tento preparát, pokud se zde píše především o jeho účinku na nemocná, oslabená, či stará zvířata?

I na naše zvířata má výrazný vliv nepříznivý dopad vnějšího prostředí, kterému jsme vystaveni. Proto doporučujeme podávat Immunovet alespoň jednou, až dvakrát do roka, jako jednoměsíční preventivní kůru.

 

Složení:

Extrakt z pšeničných klíčků, fermentované
pivovarské kvasnice, spirulina.
Upozornění: Může obsahovat stopové množství lepku.
Analytické složky: Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %,
popeloviny 3,8 %, Ca 0,08 %, P 0,76 %, Cu 12,2 mg/kg,
Fe 79,2 mg/kg, Zn 89,7 mg/kg, Mn 83,9 mg/kg.

IR je 100% přírodní produkt, netoxický, vedlejší účinky nezjištěny.

Skladujte v suchu a chladu.  Nebezpečí předávkování je vyloučeno. Interakce: Během používání se neprojevily žádné interakce.

 

Šestnáctiletý valach plemene českého teplokrevníka, který asi od deseti let začal přes léto trpět kopřivkou neznámé etiologie. Kopřivka měla zhoršující se tendnce, tzn. objevovala se častěji a její mizení bylo pomalejší. Na doporučení vet. lékařky byl v roce 2013 aplikován Immunovet, kopřivka zmizela výrazně rychleji a ten rok se již nevyskytla. V roce 2014 byla kúra Immunovet nasazena již na jaře před prvním výskytem a až na ojedinělé "pupínky" byl kůň celé léto zcela bez potíží. Z tohoto důvodu je Immunovet aplikován i letos na jaře.


MVDr. Mirka Mráčková, Brno

Před:p7280570.jpg28072011118.jpg
Po: 1016132_623188487692309_177064367_n.jpg

 

Zkušenosti s Immunovetem veterinárních lékařů a majitelů zvířat si můžete přečíst na našich stránkách v referencích nebo na www.immunovet.eu.