Fokker Active S M L

Fokker Active je kvalitní a energeticky vydatné krmivo pro dospělé psy. Dokonce i vybíravý pes si toto krmivo oblíbí. Záruka kvality a nezávadnosti
1325 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Active S M L

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

vysoká zátěž                                                            u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!

 

Vysoká zužitkovatelnost tuků a bílkovin je zárukou optimální kondice a rychlé regenerace po dlouhém napětí a sportovním výkonu. Fokker Active je proto ideálním produktem pro psy, kteří se po době březosti, kojení či nemoci mají rychle dostat zpět do kondice. Obsažené tuky přispívají navíc k posílení chuťového zážitku. Fokker Active se u psů setkává s pozitivním ohlasem. Kritériem pro hodnoty v níže vyobrazené tabulce stravy je aktivita psa. Dávkujte proto Fokker Active co nejpřesněji. V období snížené výkonnosti (klidová fáze) doporučujeme přechod na Fokker Adult.

Krmivo Fokker Active nabízíme v balení po 13kg

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 %-- - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), drůbeží tuk, řepné řízky, rybí moučka, lněné semínko, kvasnice, drůbeží hydrolyzát, svatojánský chléb, drůbeží játra, monocalcium fosfát, minerály, vitamíny, lecitin, uhličitan vápenatý, vaječný prášek, cholin chlorid, vit. C, vit. E, taurin, l-karnitin, fructo oligosacharidy, chondroitin, glukosamin

všechna plemena

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  30%                                    vitamín A: 22.000 IU                      Jód: 2,9mg

Syrové oleje/tuky: 20%                       vitamín D3: 1.550 IU                      Mangan: 15mg

Syrové popeloviny: 8%                        vitamín E: 250mg                           Zinek: 160mg

Syrová vláknina: 2,5%                          vitamín C: 100mg                           Selen: 0,22mg

Kalcium: 1,75%                                     Měď: 15mg                                    Lecitin: 5g

Fosfor: 1,35%                                       Železo: 147mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa (vysoká aktivita / velmi vysoká aktivita):

2kg.....40/50g                                      20kg.....235/285g                          50kg.....465/560g

5kg.....85/100g                                    25kg.....275/330g                          60kg.....530/635g

10kg.....140/170g                                30kg.....320/385g                           70kg.....590/710g

15kg.....185/225g                                40kg.....395/475g                           80kg.....660/790g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Active podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....