Fokker Adult S

Fokker Adult S je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 2 až 10 kg. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Adult S u psů velice oblíbeno. Záruka kvality a nezávadnosti
28,38 EUR s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.09.2019)
Adult S

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

běžná zátěž                                               u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Velikost a struktura granulí byla navržena speciálně pro chrup a čelist malých plemen. Dospělí psi těchto plemen mají zvláštní požadavky na stravu. Tito mnohdy velice čiperní a neposední psi potřebují dokonale využitelné a energeticky vydatné krmivo. Fokker Adult S těmto požadavkům zcela vyhovuje. Díky svému jedinečnému složení je tento výrobek zárukou zdravé pokožky a lesklé srsti. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Adult S u psů velice oblíbeno.

Fokker Adult S nabízíme v baleních 7,5 kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), drůbeží tuk, řepné řízky, rybí moučka, rybí tuk, svatojánský chléb, lněné semínko, drůbeží hydrolyzát, monokalcium fosfát, kvasnice, uhličitan vápenatý, minerály, vitamíny, lecitin, taurin, cholin chlorid, chlorid sodný, vit. C, vit. E.

např.: yorkshirský teriér, Jack Russell teriér, trpasličí pudl, pinč

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  25%                                    vitamín A: 15.000 IU                      Jód: 2,0mg

Syrové oleje/tuky: 15%                       vitamín D3: 1.000 IU                      Mangan: 10mg

Syrové popeloviny: 6%                        vitamín E: 600mg                           Zinek: 110mg

Syrová vláknina: 2%                             vitamín C: 200mg                           Selen: 0,15mg

Kalcium: 1%                                          Měď: 15mg

Fosfor: 0,85%                                       Železo: 100mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

2kg.....55g                                          8kg.....135g

4kg.....80g                                         10kg.....170g

6kg.....110g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Adult S podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....