Fokker Puppy/Junior L

Fokker Puppy/Junior L je plnohodnotným krmivem pro štěňata velkých plemen s dospělou hmotností 30 až 80 kg. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior L u psů velice oblíbeno. Záruka kvality a nezávadnosti
1454 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Puppy/Junior L

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

zdraví & růst                                                      u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Puppy/Junior L je plnohodnotným krmivem pro štěňata velkých plemen s dospělou hmotností 30 až 80 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj.

Fokker Puppy/Junior L obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Fokker Puppy/Junior L má redukovaný obsah vápníku (0,8 %) a fosforu (0,65 %). Díky tomuto výjimečnému složení je náš výrobek zárukou stejnoměrného nárůstu tělesné výšky a hmoty kostí. Výsledkem jsou dobře vyvinuté kosti a silná muskulatura, díky čemuž je zpravidla možno zabránit bolesti z růstu (enostosis).

Krmivo Fokker Puppy/Junior L bylo mělo být každopádně podáváno do stáří 18 měsíců, poté přejděte na krmivo Fokker Adult L. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior L u psů velice oblíbeno.

Fokker Puppy/Junior L nabízíme v baleních po13 kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % - odpovídá 70% čerstvého masa), rýže, kukuřičná moučka, kukuřice, kukuřičný škrob, živočišný tuk, ječmen, řepné řízky, svatojánský chléb, vláknina, lněné semínko, hydrolyzát z drůbežích jater, kvasnice, minerály a vitamíny, vaječný prášek, lecitin, mananooligosacharidy, fruktooligosacharidy, chlorid sodný, cholinchlorid, drůbeží hydrolyzát, taurin, vit. E, vit. C, L - carnitin, taurin, chondroitin, glukosamin.

např.: labrador, bullmastiff, německý ovčák, bernardýn, novofundlandský pes, bernský salašnický pes

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  28%                                    vitamín A: 19.000 IU                      Jód: 2,7mg

Syrové oleje/tuky: 16%                       vitamín D3: 1.300 IU                      Mangan: 13mg

Syrové popeloviny: 5%                        vitamín E: 500mg                           Zinek: 139mg

Syrová vláknina: 4%                             vitamín C: 200mg                           Selen: 0,19mg

Kalcium: 0,8%                                       Měď: 13mg

Fosfor: 0,65%                                       Železo: 133mg

 

Doporučené dávkování:

......................................Stáří štěněte ( v měsících):

Hmotnost v dospělosti:         2            4           6            8           10          12 a více

30kg.............................. 300g      380g      450g       480g       460g        Adult L

40kg...............................370g      490g      550g       550g       495g        Adult L

50kg ..............................410g      570g      620g       610g       560g        Adult L

60kg.............................. 460g      620g      670g       650g       640g        Adult L

70kg...............................550g      690g      750g       730g       680g        Adult L

80kg...............................650g      790g      860g       795g       750g          670g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Puppy/Junior L může být podáváno od 2. měsíce života. Počínaje 4. týdnem doporučujeme podávat krmivo Fokker Puppy/Junior M rozmočené v troše vody. Po 2-3 měsících přejděte na Fokker Puppy/Junior L. Štěněti až do 5. měsíce podávejte potravu čtyřikrát denně. Poté by až do dosažení dospělosti měl Váš pes přijímat stravu třikrát denně. Uvedené velikosti dávek (viz. obal) jsou pouze orientační, závisí na plemenu, celkové kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Pravidelně doplňujte čerstvou pitnou vodu.

Změnu krmiva provádějte vždy pozvolna v průbehu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....