Fokker Puppy/Junior M

Fokker Puppy/Junior M je plnohodnotným krmivem pro štěňata středně velkých plemens dospělou hmotností 10 až 30 kg. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior M u štěňat velice oblíbeno. Záruka kvality a nezávadnosti
1297 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Puppy/Junior M

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

zdraví & růst                                                      u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Puppy/Junior M je plnohodnotným krmivem pro štěňata středně velkých plemens dospělou hmotností 10 až 30 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj.

Fokker Puppy/Junior M obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Fokker Puppy/Junior M je zárukou zdravého a vydatného růstu kostí a svalstva u vitálního a neposedného štěněte.

Fokker Puppy/Junior M je vhodnou stravou do věku 10-12 měsíců. Poté přejděte na krmivo Fokker Adult M. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior M u štěňat velice oblíbeno.

Fokker Puppy/Junior M nabízíme v baleních 13kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), drůbeží tuk, kukuřičný škrob, řepné řízky, svatojánský chléb, lněné semínko, hydrolyzát z drůbežích jater, vaječný prášek, kvasnice, slunečnicový olej, minerály, vitamíny, lecitin, chlorid sodný, cholinchlorid, vit. C, vit. E,fructo oligosacharidy, lecitin, l-karnitin, chondroitin, glukosamin

např.: bígl, kokršpaněl, kolie, buldok

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  32%                                    vitamín A: 19.000 IU                      Jód: 2,7mg

Syrové oleje/tuky: 20%                       vitamín D3: 1.300 IU                      Mangan: 13mg

Syrové popeloviny: 6%                        vitamín E: 500mg                           Zinek: 139mg

Syrová vláknina: 2,5%                          vitamín C: 200mg                           Selen: 0,19mg

Kalcium: 1,0%                                       Měď: 13mg

Fosfor: 0,80%                                       Železo: 133mg

 

Doporučené dávkování:

......................................Stáří štěněte ( v měsících):

Hmotnost v dospělosti:         2            4           6            8           10          12 a více

10kg.............................. 130g      170g      190g       230g       250g        Adult M

15kg...............................170g      220g      240g       290g       320g        Adult M

20kg ..............................200g      260g      300g       350g       380g          350g

25kg.............................. 240g      320g      380g       420g       440g          400g

30kg...............................300g      380g      450g       480g       460g          440g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Puppy/Junior M může být podáváno od 4. týdne života. Pro snazší stravitelnost můžete granule rozmočit v troše vody. Štěněti až do 5. měsíce podávejte potravu čtyřikrát denně. Poté by až do dosažení dospělosti měl Váš pes přijímat stravu třikrát denně. Uvedené velikosti dávek (viz. obal) jsou pouze orientační, závisí na plemenu, celkové kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Pravidelně doplňujte čerstvou pitnou vodu.

Změnu krmiva provádějte vždy pozvolna v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....