Fokker Light S M L

Fokker Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nižší energetické nároky, nebo s tendencemi k nadváze Záruka kvality a nezávadnosti
1350 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.09.2019)
Light S M L

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

kontrola váhy                                                      u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nižší energetické nároky, nebo s tendencemi k nadváze. Zdravá hmotnost je nesmírně důležitá pro všeobecnou kondici a také pro dlouhý psí život. Fokker Light má zvýšenou hladinu vlákniny. Tím se u psa snižuje pocit hladu a brání mu v přejídání. Tak váš pes udrží svou váhu. Přidání chrondroitinu a glukosaminu pomáhá podporovat a chránit chrupavky a klouby. Kromě toho L-karnitin zintenzivňuje přeměnu tuků na energii a udržuje svalovou hmotu kompaktní. Komplexní složení umožňuje, aby mohli být všichni psi s tendencí k nadváze, krmeni krmivem Fokker Light dlouhoudobě. Fokker Light je opravdu chutné krmivo a váš pes bude něj bude těšit.

Krmivo Fokker Light nabízíme v balení po 13 kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14% - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, kukuřičná mouka, rýže, vláknina, ječmen, kukuřičný škrob, řepné řízky, svatojánský chléb,hydrolyzát z drůbežích jater, rybí olej, droždí, vaječný prášek, slunečnicový olej, živočišné tuky, vitamíny, minerální látky, lněné semínko, lecitin, frukto - oligosacharidy, drůbeží hydrolyzát , chlorid sodný, cholin chlorid, taurin, l-karnitin, vitamín E, vitamín C, chondroitin, glukosamin.

všechna plemena

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  23%                                    vitamín A: 19.000 IU                       Jód: 2,5mg

Syrové oleje/tuky: 10%                       vitamín D3: 1.300 IU                       Mangan: 13mg

Syrové popeloviny: 4,5%                      vitamín E: 500mg                           Zinek: 140mg

Syrová vláknina: 10%                            vitamín C: 200mg                           Selen: 0,19mg

Kalcium: 0,7%                                       Měď: 13mg

Fosfor: 0,6%                                         Železo: 127mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

2kg.....35g                                           20kg.....145g                                   50kg.....280g

5kg.....60g                                           25kg.....170g                                   60kg.....320g

10kg.....90g                                         30kg.....190g                                   70kg.....360g

15kg.....115g                                        40kg.....235g                                   80kg.....395g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Basic podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Pokud se obáváte, že granule nebudou Vašemu pejskovi chutnat, napište nám, zašleme Vám vzorek krmiva Fokker zdarma. Z vlastní zkušenosti však mohu ppotvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....