Fokker Jehněčí s rýží S M L

Fokker Lamb & Rice je plnohodnotnou stravou na bázi jehněčího masa a rýže. Toto krmivo je vhodné pro dospělé psy všech plemen o hmotnosti 2-80 kg. Fokker Lamb & Rice je obzvláště vhodné pro citlivé psy a pro psy se sklonem k alergiím. Záruka kvality a nezávadnosti
1435 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Jehněčí s rýží S M L

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

problémy se srstí a kůží, alergie                                u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Lamb & Rice je plnohodnotnou stravou na bázi jehněčího masa a rýže. Toto krmivo je vhodné pro dospělé psy všech plemen o hmotnosti 2-80 kg. Fokker Lamb & Rice je obzvláště vhodné pro citlivé psy a pro psy se sklonem k alergiím. Fokker Lamb & Rice pomáhá při ekzémech, nadměrném výpadku chlupů a při výskytu  šupinaté, suché pokožky. Díky obsahu esenciálních mastných kyselin je Fokker Lamb & Rice zárukou husté, lesklé srsti. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Lamb & Rice velmi oblíbeno i u vybíravých psů. Fokker Lamb & Rice je příkladem absolutně špičkového výrobku.

Krmivo Fokker Lamb & Rice nabízíme v baleních 13 kg.

 

Složení:
Jehněčí moučka (min. 14%jehněčí - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), rybí moučka, živočišný tuk, řepné řízky, králičí moučka, kvasnice, vaječný prášek, hrášek, hydrolyzát z drůbežích jater, monocalcium fosfát, lněné semínko, lecitin, vitamíny a minerály, chlorid sodný, cholin chlorid, uhličitan vápenatý, drůbeží hydrolyzát, vit. C, vit. E, l-karnitin

pro všechna plemena

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  24%                                    vitamín A: 15.000 IU                      Jód: 2,0mg

Syrové oleje/tuky: 13%                       vitamín D3: 1.000 IU                      Mangan: 10mg

Syrové popeloviny: 7%                        vitamín E: 500mg                           Zinek: 100mg

Syrová vláknina: 2%                             vitamín C: 200mg                           Selen: 0,15mg

Kalcium: 1,3%                                       Měď: 10mg

Fosfor: 1,1%                                        Železo: 100mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

2kg.....45g                                           20kg.....225g                                  50kg.....440g

5kg.....85g                                           25kg.....265g                                  60kg.....485g

10kg.....140g                                       30kg.....315g                                   70kg.....540g

15kg.....170g                                       40kg.....375g                                   80kg.....590g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Lamb and Rice podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Pokud se obáváte, že granule nebudou Vašemu pejskovi chutnat, napište nám, zašleme Vám vzorek krmiva Fokker zdarma. Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....