Fokker Senior pro kočky

Záruka kvality a nezávadnosti

Zboží momentálně není určeno k prodeji.

Fokker Senior pro kočky

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

Fokker Senior je plnohodnotné prémiové krmivo speciálně přizpůsobené potřebám starších koček od cca 8 let věku. U starších koček dochází ke změnám v organizmu, které vyžadují úpravu výživy. Fokker Senior podporuje střevní flóru a tím správné trávení. Jeho vyvážené složení přispívá k zachování funkcí životně důležitých orgánů. Pomáhá zabránit tvorbě zubního kamene. Krmivo Fokker Senior je velmi chutné a kočky jej rády přijímají

Fokker Senior nabízíme v balení po 3kg.

 

Složení: drůbeží moučka (min. 22% - odpovídá 110% čerstvého masa), kukuřice, drůbeží tuk, rýže, rybí moučka, vláknina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, ječmen, řepné řízky, sušená celá vejce, droždí, vitamíny, minerály, lecitin, omega 6 a omega 3 mastné kyseliny v optimálním poměru.

 

 

Analytické složky:                   Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny: 28%                           Vitamín A: 20.000IU                    Kobalt: 0,5mg

Tuky: 20%                                  Vitamín D3: 1.800IU                    Mangan: 30mg

Popeloviny: 5,5%                          Měď: 5mg                                   Zinek: 65mg

Hrubá vláknina: 5%                    Železo: 75mg                              Taurin: 1.100mg

Vlhkost: max. 9%                       Jód: 1,5mg

 

Doporučené dávkování:

2kg.....30g                     6kg.....80g

3kg.....40g                     8kg.....95g

4kg.....55g                    10kg.....110g

5kg.....65g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Active podávejte suché. Dbejte na to, aby Vaše kočka měla vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek (viz. obal) jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se kočka pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do 2-3 porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna vprůběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS

U krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....