Fokker Adult M 20kg

Fokker Adult M je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 10-30 kg. Fokker Adult M je u psů velice oblíbeno – a to je důvodem, proč si tento výrobek získal takovou popularitu i u chovatelů psů. Záruka kvality a nezávadnosti
1190 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Adult M 20kg

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

běžná zátěž                                             u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Adult M má vyvážené složení a obsahuje všechny nezbytné přísady, které by Váš pes měl dostávat v rámci běžné stravy. Fokker Adult M je ideálním krmivem pro psy s normální spotřebou energie. Tento výrobek pomůže Vašemu psu zůstat v  nejlepší kondici a přispívá ke zdravé a lesklé srsti. Krmivo

Fokker Adult nabízíme v baleních 15 kg a 20kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), drůbeží tuk, řepné řízky, rybí moučka, rybí tuk, svatojánský chléb, lněné semínko, drůbeží hydrolyzát, monokalcium fosfát, kvasnice, uhličitan vápenatý, minerály, vitamíny, lecitin, cholin chlorid, chlorid sodný, frukto oligosacharidy, taurin, l-karnitin

např.: bígl, kokršpaněl, kolie, buldok

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  25%                                    vitamín A: 15.000 IU                      Jód: 2,0mg

Syrové oleje/tuky: 15%                       vitamín D3: 1.000 IU                      Mangan: 10mg

Syrové popeloviny: 6%                        vitamín E: 500mg                           Zinek: 110mg

Syrová vláknina: 2%                             vitamín C: 200mg                           Selen: 0,15mg

Kalcium: 1,0%                                       Měď: 15mg

Fosfor: 0,85%                                        Železo: 100mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

10kg.....150g                  25kg.....280g

15kg.....200g                  30kg.....330g

20kg.....250g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Adult M podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Pokud se obáváte, že granule nebudou Vašemu pejskovi chutnat, napište nám, zašleme Vám vzorek krmiva Fokker zdarma. Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....