Fokker Adult L 20 kg

Fokker Adult L je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 30-80 kg. Díky své jedinečné chuti je krmivo Fokker Adult L u psů velice oblíbeno. Záruka kvality a nezávadnosti
1405 s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.07.2019)
Adult L 20 kg

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

běžná zátěž                                                  u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!


Fokker Adult L je kvalitní potravou zaručující lesklou srst a dobrou kondici Vašeho psa. Díky vysoké zhodnotitelnosti není zapotřebí dávkovat velká množství – to zároveň pomáhá proti obávanému zvracení, k němuž u velkých psů dochází. Klouby a kosti jsou u psů velkých plemen obzvláště zatěžovány a vyžadují specifickou podporu. Fokker Adult L díky optimálnímu poměru vápníku a fosforu k této podpoře přispívá.

Fokker Adult L nabízíme v baleních 15 kg a 20kg.

 

Složení:

Drůbeží moučka (min. 14 % - odpovídá 70% čerstvého masa ), kukuřice, rýže (min. 14%), živočišný tuk, řepné řízky, rybí moučka, drůbeží hydrolyzát, lněné semínko, kvasnice, svatojánský chléb, minerály a vitamíny, lecitin, monokalcium fosfát, vaječný prášek, frukto oligosacharidy,  cholin chlorid, taurin, l-karnitin, hydrolyzovaná chrupavka - zdroj chondroitinu, hydrol. korýši - zdroj glukosaminu

např.: labrador, bullmastiff, německý ovčák, bernardýn, novofundlandský pes, bernský salašnický pes

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  26%                                    vitamín A: 19.000 IU                      Jód: 2,5mg

Syrové oleje/tuky: 18%                       vitamín D3: 1.300 IU                      Mangan: 13mg

Syrové popeloviny: 6%                        vitamín E: 500mg                           Zinek: 140mg

Syrová vláknina: 2,5%                          vitamín C: 200mg                           Selen: 0,20mg

Kalcium: 1,0%                                       Měď: 13mg

Fosfor: 0,8%                                         Železo: 127mg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

30kg.....310g                    60kg.....540g

40kg.....400g                    70kg.....590g

50kg.....480g                    80kg.....660g

 

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Adult L podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici, vynaložené energii a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS

Pokud se obáváte, že granule nebudou Vašemu pejskovi chutnat, napište nám, zašleme Vám vzorek krmiva Fokker zdarma. Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....