Fokker Senior S M L

Fokker Senior je plnohodnotnou potravou pro starší psy o hmotnosti 2-80 kg. Krmivo Fokker Senior je díky své dobré chuti psy velmi pozitivně přijímáno. Záruka kvality a nezávadnosti
50,36 EUR s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (23.09.2020)
Fokker Senior S M L

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

pro starší psy                                                  u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!

 

Nové balení obohacené o lososový olej (Norsko)!

Kvalitní přísady a snížený energetický obsah jsou zárukou, že Váš pes zůstane v dobré tělesné i duševní kondici bez nadváhy. Fokker Senior zpomaluje chronickou starobní demenci. Obsah bílkovin a fosforů v krmivu Fokker Senior je zredukován, aby tak nedošlo k přetěžování funkce ledvin. Obsahuje lososový olej (Norsko), který je zárukou výjimečně lesklé srsti. Přídavek chondroitinu a glukosaminu podporuje ochranu chrupavek a kloubů.

Krmivo Fokker Senior nabízíme v baleních 13 kg.

 

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14% drůbeží - odpovídá 70% čerstvého masa), kukuřice, rýže (min. 14%), rybí moučka, drůbeží tuk, řepné řízky, kvasnice, sušená vejce, rohovník, vláknina, hydrolyzát z drůbežích jater, monocalcium fosfát, lněné semínko, lecitin, vitamíny a minerály, lososový olej(zdroj DHA/EPA), chlorid sodný, cholin chlorid, uhličitan vápenatý, drůbeží hydrolyzát, fructo oligosacharidy, taurin, vit. C, vit. E, l-karnitin, chondroitin, glukosamin

pro všechna plemena

 

Analytické složky:                             Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  25%                                    vitamín A: 18.000 IU                      Jód: 1,5mg

Syrové oleje/tuky: 13%                       vitamín D3: 1.500 IU                      Mangan: 35mg

Syrové popeloviny: 5%                        vitamín E: 600mg                           Zinek: 65mg

Syrová vláknina: 4%                             vitamín C: 400mg                           Selen: 5mg

Kalcium: 0,9%                                       Měď: 1200mg

Fosfor: 0,8%                                        Železo: 50mg

Omega 3: 7,5g/kg

Omega 6: 22,5g/kg

 

V jakém věku je vhodné Fokker Senior začít podávat?

Malá plemena (S) 2 - 10kg     9 - 11let

Střední plemena (M) 10 - 30kg     7 - 9let

Velká plemena (L) 30 - 80kg     5 - 7let

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

2kg.....50g                                           20kg.....230g                                  50kg.....480g

5kg.....85g                                           25kg.....260g                                  60kg.....540g

10kg.....150g                                       30kg.....320g                                   70kg.....590g

15kg.....195g                                       40kg.....400g                                   80kg.....660g

 

Doporučený stravovací režim
Krmivo Fokker Senior podávejte suché. Dbejte na to, aby Váš pes měl vždy dostatečný přísun čerstvé pitné vody. Uvedené velikosti dávek jsou pouze orientační, závisí na věku, kondici a prostředí, ve kterém se pes pohybuje. Uvedené množství stravy rozdělte do dvou porcí za den. Pozor: Změna krmiva by měla vždy probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

Pokud se obáváte, že granule nebudou Vašemu pejskovi chutnat, napište nám, zašleme Vám vzorek krmiva Fokker zdarma. Z vlastní zkušenosti však mohu potvrdit, že chutnají i velmi vybíravým psům.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....