Fokker + Čerstvé maso 13kg - 35% masa, bez obilovin

Fokker s čerstvým masem jsou superprémiové granule s vysokým podílem masa, obsahující 35% kuřecího masa, z toho je 20% maso čerstvé, 15% maso sušené. Tyto granule pro psa jsou hypoalergenní, jsou zcela bez obilovin, proto neobsahují lepek. Záruka kvality a nezávadnosti
66,65 EUR s DPH
g/ks
Dostupnost: Skladem
Dodaní: 3 dny (15.11.2019)
Fokker + Čerstvé maso 13kg

Jelikož sklad krmiva Fokker máme mimo provozovnu, zasíláme ho vždy samostatně přepravní společnosí GEIS. Poštovné u krmiva neúčtujeme, z dobírky Vám bude následně odečteno, pokud zvolíte platbu předem, zašlete částku bez poštvného, popřípadě Vám bude vrácena. U platby dobírkou bude pouze přičteno 50,-Kč za dobírku. Pokud s krmivem objednáváte i jakékoliv další zboží, vše můžete zadat do jedné objednávky.

.

u krmiva Fokker DOPRAVA ZDARMA!

chutné a výživné, inovativní způsob přípravy         

 

Fokker + Čerstvé maso obsahuje chutné čerstvé kuřecí maso, které je nejen velmi zdravé, ale také velmi chutné. Optimální řešení krmiva pro zdravou výživu vašeho psa.

Obsahují zdravé sladké brambory, zeleninu a ovoce bohaté na antioxidanty. Velmi kvalitní olej z norských lososů a lněná semena jsou zdrojem omega - 3 a omega - 6 mastných kyselin, potřebných pro pružnou a lesklou srst. Přidaný glukosamin a chondroitin podporují ochranu chrupavek. Prvotřídní kvalita krmiva zaručuje vysokou stravitelnost, přidaná yucca přispívá ke kompaktní stolici bez zápachu. Fokker s čerstvým masem je jedním z nejlepších krmiv, jaké můžete svému psovi nabídnout.

Granule jsou vhodné pro všechny dospělé psy od 2 do 80kg všech kategoríí -i pro seniory, kastrované psy a feny, pro březí i kojící feny, aktivní psy, velká i malá plemena.

 

Jak se Fokker + Čerstvé maso vyrábí?

Fokker Čerstvé maso se připravuje pouze z čerstvého masa, které před zpracováním prošlo všechny kontroly a zkoušky kvality a je vhodné i pro lidskou spotřebu. Čerstvé maso je v chladu namleto tak, že vypadá jako nám dobře známý "tatarský biftek". Maso je následně přidáno do výrobního procesu při teplotě 4 - 7°C a je vždy do 24 hod.zpracováno, aby byla zaručena optimílní čerstvost. Tento postup zajišťuje vysokou kvalitu krmiva s neodolatelnou chutí pro vašeho psa.

 

Složení:

Kuřecí maso 35% (20% čerstvé maso, 15% sušené maso), krájené brambory, brambor. škrob, hrášek, sladké mrambory, vejce, živočišný tuk, lněné semeno, rohovník, minerály, lososový olej (zdroj DHA/EPA), rajčata, brusinky, kvasnice, lecitin, l - karnitin, taurin, yucca, chondroitin, glukosamin.

Bez umělých aromat, barviv a dochucovadel. Technologické přísady: antioxidanty

 

Analytické složky:                              Nutriční doplňkové látky na 1kg:

Bílkoviny:  25%                                     vitamín A: 18.000 IU                       Jód: 2,0mg

Syrové oleje/tuky: 13%                        vitamín D3: 15000 IU                       Mangan: 15mg

Syrové popeloviny: 7,0%                       vitamín E: 500mg                           Zinek: 150mg

Syrová vláknina: 5,5%                            vitamín C: 300mg                           Cholin: 1.200mg

Kalcium: 1,5%                                        Měď: 75mg

Fosfor: 1,0%                                          Železo: 105mg

Omega 3:  6,5g/kg

Omega 6:  14,0g/kg

 

Doporučené dávkování podle hmotnosti psa:

2kg..... 50g                                           20kg..... 230g                                  50kg..... 480g

5kg..... 85g                                           25kg..... 265g                                  60kg..... 540g

10kg..... 150g                                       30kg..... 320g                                   70kg..... 590g

15kg.....1 95g                                       40kg..... 400g                                   80kg..... 660g

 

Krmný návod:

Krmivo je připraveno k přímému podávání , bez dalších úprav. Pes by měl mít vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Velikost porcí je uvedena jako orientační, záleží na pohybové aktivitě, věku, plemeni, kondici a prostředí, ve kterém pes žije. Doporučené množství krmiva rozdělte minimálně do dvou či více porcí za den. Pozor, pokud je Fokker pro psa novým krmivem, změna granulí by měla probíhat pozvolna, v průběhu alespoň 1 týdne.

Skladujte na suchém a chladném místě.

 

Fokker produkty jsou plně v souladu s pokyny AAFCO, NRC a FEDIAF.
Výroba je certifikována podle HACCP, ČSN-ISO 22000, GMP Pet Foods a IFS.

 

Obsah masa v granulích

Kvalitní granule by měly na prvním místě obsahovat kvalitní masovou moučku nebo sušené maso. Většina lidí přitom hledá v granulích především čerstvé maso, to však obsahuje cca 70% vody. Masová moučka či sušené maso je v podstatě mleté maso zbavené vody. Výsledkem je suchá jemná moučka jenž obsahuje pouze kolem 6% vody, proto je nutričně mnohem více koncentrovaná, než čerstvé maso a je jí tak potřeba mnohem méně.
Pokud granule obsahují pouze čerstvé maso a není v nich přidaná masová moučka nebo sušené maso, je třeba si uvědomit, že zhruba 2/3 masa tvoří voda, která se při zpracování vypaří a výsledkem bude v granulích daleko méně masa než bychom očekávali, proto i granule s čerstvým masem by měly obsahovat také sušené maso či moučku, aby byly nutričně dostatečně výživné.
Masová moučka může být kuřecí, jehněčí, hovězí, rybí,...podle toho, z jakého druhu masa byla vyrobena.
Sušené maso a masová moučka podle předepsaných kritérií nesmí obsahovat žádné chlupy, štětiny, peří, rohy, kopyta ani obsah žaludku či střev.
Narozdíl od " vedlejších produktů živočišného původu", někdy také "maso a výrobky masového původu", kde může být prakticky vše - semleté kafilerní zbytky od masa přes zobáky, peří, krev, srst, kopyta, střeva s obsahem trusu,....